ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

  • ویژگی
  • نرخ انتقال
  • نوع کانکتور
  • نوع کابل
  • حداکثر فاصله
  • طول موج
  • شرح محصول
  • 10Gbps
  • Dual LC
  • SMF
  • 10km
  • 1310nm

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-LR این ماژول از خانواده ماژول کمپانی سیسکو با Sender و Receiver G10 در فیبرنوری است که توانایی طول لینک تا 10کیلومتر را دارا می‌باشد. این مدل از ماژول با استاندار GBASE-LR 10 سازگار است.

و همچنین طول موج آن 1310 نانومتر است. در حالت کلی ماژول ها توانایی قرار گرفتن در لینک تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ در شبکه را دارند. از جمله ماژول های جدید که در بازار وجود دارند می توان به ماژول های نوع SFP یا Mini-GBIC اشاره کرد که این ماژول ها نقش مهمی در شبکه های زیر ساخت تبادل داده ای دارند. ا

ز دیگر ماژول های نوع XFP است که این ماژول امکان تعویض را در هرحالت ، حتی روشن بودن سخت افزار اصلی فراهم می‌آورد. از جمله ویژگی های ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-LR :
ارائه انواع پورت های گیگا بایت بر روی فیبر نوری و کابل مسی، دارای استاندارد صنعتی سیسکو برای Device Hot Plug برای اینترفیس گیگابایت اترنت (در نظر داشته باشید که SFP از برتری بالاتری نسبت به Hot Plug دارد)، قابلیت هم‌کاری نوری با ۱۰ GBASE XENPAK، ۱۰ GBASE X۲، و ۱۰ G XFP XFP بر روی یک ساختار مشابه سیسکو را قادر می‌سازد تا تشخیص دهد که آیا ماژول تایید شده و توسط سیسکو تست شده‌است یا نه.

برای مطالعه مقالات در حوزه شبکه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

آدرس فروشگاه

خراسان رضوی – مشهد-خیابان احمد آباد – بلوار بعثت-ناصر خسرو 19

پست الکترونیک: info@ictstr.ir

تماس با ما 

تلفن ثابت :051-38455999

تلفن همراه : 09363218101

فاکس :051-38451002